Ośrodek
rehabilitacyjno-wypoczynkowy

Aktualności

Sezon 2019

Nowy sezon w 2019 roku rozpoczynamy turnusem od 15-04-2019 do 29-04-2019 Zapraszamy na Święta Wielkanocne do ORW MEDUZA:)

czytaj dalej

 

Fotorelacja:) program kulturalno-oświatowy w ORW MEDUZA

Turnusy Rehabilitacyjne i pobyty wczasowe cieszą się dużym zainteresowaniem. W ORW Meduza pobyty rehabilitacyjne i wczasowe urozmaicamy programem kulturalno-oświatowym. Wieczorki taneczne, ogniska, spotkania w kawiarni, wycieczki. Zapraszamy na krótką fotorelację:)  

czytaj dalej

 

Plaża w Mrzeżynie

Piaszczysta i szeroka plaża to atrybut Mrzeżyna. Czysta woda morska zachęca do kąpieli. Specyficzny mikroklimat polecany jest w leczeniu dróg oddechowych oraz alergii.  Plaża od lat jest laureatem Błękitnej Flagi. Przy plaży łagodne wydmy z lasem sosnowym. Na plaży przebieralnie i liczne atrakcje: zjeżdżalnie, trampoliny itp.  

czytaj dalej

 

Turnusy Rehabilitacyjne i ich dofinansowanie z PFRON

CO TO JEST TURNUS REHABILITACYJNY? Turnus rehabilitacyjny jest formą aktywnej rehabilitacji, połączoną z elementami wypoczynku, mającą na celu przede wszystkim ogólną poprawę sprawności, wyrobienie zaradności, pobudzanie i rozwijanie zainteresowań. Program turnusu powinien zawierać elementy rehabilitacji zgodnej z rodzajem schorzenia osoby niepełnosprawnej oraz obejmować zajęcia kulturalno-oświatowe, sportowo-rekreacyjne oraz inne wynikające ze specjalistycznego rodzaju turnusu, z uwzględnieniem […]

czytaj dalej

 

Zobacz galerię zdjęć

Referencje

Polecamy pobyt rehabilitacyjny i zdrowotny w Ośrodku Meduza w Mrzeżynie. Wykwalifikowana kadra to podstawa. Pozdrawiamy Panią rehabilitantkę i Panią Dyrektor ośrodka. Okolica piękna. Szerokie piaszczyste plaże....

Pan Jan i Pani Ewa, październik 2017

Zobacz więcej

Kontakt

42 632 85 64

ul. Portowa 2,
72-330 Mrzeżyno

Przejdź do kontaktu

facebook