Ośrodek
rehabilitacyjno-wypoczynkowy

O ośrodku

Dogodna lokalizacja nad morzem!

Mrzeżyno – osada, nadmorska miejscowość wypoczynkowa w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, w powiecie gryfickim, w gminie Trzebiatów. Położona nad Morzem Bałtyckim, na Pobrzeżu Szczecińskim, u ujścia rzeki Regi

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy „MEDUZA” położony jest w centrum Mrzeżyna przy porcie, 150 m od plaży do której prowadzi portowy deptak idealny dla osób ze schorzeniami narządu ruchu.

Czyste i szerokie plaże

Piaszczysta i szeroka plaża to największa atrakcja Mrzeżyna. Od lądu plażę oddzielają  łagodne wydmy z lasem sosnowym.  Czysta woda morska zachęca do kąpieli. Specyficzny mikroklimat polecany jest w leczeniu dróg oddechowych oraz alergii.  Plaża od lat jest laureatem „Błękitnej Flagi”. W sezonie letnim  na plaży znajdują się przebieralnie i liczne atrakcje: zjeżdżalnie, trampoliny itp a także strzeżone kąpielisko.

Bogata baza zabiegowa

Szybki postęp w rehabilitacji gwarantuje miła i wysoko wykwalifikowana kadra wykorzystująca dobrze wyposażone gabinety zabiegowe.

Posiadamy salę do kinezyterapii, gabinet fizykoterapii, gabinet hydroterapii, salę masażu terapeutycznego.

Wygodne pokoje 150 metrów od plaży

Posiadamy funkcjonalnie urządzone pokoje 1, 2, 3, 4-osobowe (z balkonami i bez) oraz apartamenty. Wszystkie pokoje z łazienkami, TV, ręcznikami, czajnikiem bezprzewodowym, podstawową zastawą stołową i sprzętem plażowym. Posiadamy 4 pokoje przystosowane dla osób poruszających się na wózku.

Zobacz galerię zdjęć

Referencje

Wraz z żoną byłem na turnusie zdrowotnym w ORW MEDUZA w Mrzeżynie. Było super. Doskonała baza zabiegowa. Atmosfera niemalże rodzinna. Polecam serdecznie ten Ośrodek! Wielka pochwała dla biura Turystyka i...

Pan Marek, wrzesień 2014

Zobacz więcej

Kontakt

42 632 85 64

ul. Portowa 2,
72-330 Mrzeżyno

Przejdź do kontaktu

facebook