Ośrodek
rehabilitacyjno-wypoczynkowy

Referencje

Polecamy pobyt rehabilitacyjny i zdrowotny w Ośrodku Meduza w Mrzeżynie. Wykwalifikowana kadra to podstawa. Pozdrawiamy Panią rehabilitantkę i Panią Dyrektor ośrodka. Okolica piękna. Szerokie piaszczyste plaże. Nawet w październiku można wypocząć 🙂

Pan Jan i Pani Ewa, październik 2017

Polecam ośrodek Meduza w Mrzeżynie. Pokoje przestronne, wyżywienie i obsługa doskonała. Rehabilitacja na 5+!!

Pani Wacława. wrzesień 2017

Polecamy pobyt rehabilitacyjny w ośrodku MEDUZA w Mrzeżynie. Baza zabiegowa doskonale zorganizowana, wszystko na miejscu. Wyżywienie wyśmienite…bardzo dużo:) Miasteczko piękne. Port piękny:) Polecamy!

Pani Małgorzata i Marek, lipiec 2017

Pyszne jedzenie, przemiła atmosfera. Pokoje przestronne. Ośrodek blisko plaży w samym centrum Portu Mrzeżyńskiego:) Port piękny, dużo ławeczek i miejsca do spacerowania. Bardzo udany pobyt. Polecam serdecznie.

Pani Anna, czerwiec 2017

Wraz z żoną byłem na turnusie zdrowotnym w ORW MEDUZA w Mrzeżynie. Było super. Doskonała baza zabiegowa. Atmosfera niemalże rodzinna. Polecam serdecznie ten Ośrodek! Wielka pochwała dla biura Turystyka i Rehabilitacja SUR Sp. z o.o. za profesjonalne podejście do klienta i wspaniałą organizację turnusu. Dziękujemy.

Pan Marek, wrzesień 2014

Dziękuję bardzo za tak wspaniałą organizację turnusu rehabilitacyjnego dla mnie i mojej rodziny. Był to cudowny wypoczynek. Baza zabiegowa rewelacyjna, jedzenie bardzo smaczne, domowe. Pokoje przestronne i zadbane. Obsługa w Ośrodku Meduza w Mrzeżynie bardzo dobra. Polecam ten Ośrodek. Podziękowania dla Turystyka i Rehabilitacja SUR .

Pani Halina, czerwiec 2015

Najwspanialsze wakacje tylko w ORW MEDUZA w Mrzeżynie! Polecam wszystkim!

Pani Marlena, lipiec 2015

Bardzo dziękuję za Święta Bożego Narodzenia w ORW MEDUZA w Mrzeżynie. Przemiła atmosfera. Święta spędziłam jak w rodzinnym gronie. Było wspaniale. Jedzenie bardzo dobre…przez 14 dni ani razu nie powtórzyła się zupa:) Kierownik grupy Pan Włodek bardzo dobrze organizował nam czas. Nikt się nie nudził. Następne święta czyli Wielkanoc spędzam również w ORW Meduza w Mrzeżynie. Pozdrawiam całe biuro Turystyka i Rehabilitacja SUR.

Pani Danuta, styczeń 2017

Zobacz galerię zdjęć

Referencje

Polecam ośrodek Meduza w Mrzeżynie. Pokoje przestronne, wyżywienie i obsługa doskonała. Rehabilitacja na 5+!!

Pani Wacława. wrzesień 2017

Zobacz więcej

Kontakt

42 632 85 64

ul. Portowa 2,
72-330 Mrzeżyno

Przejdź do kontaktu

facebook